Adrasan Tekne Turları

  Blog Yazıları

  Mehtap Turları

  Suluada Teknesi ile Yusuf Kaptan sizlere sadece Adrasan Koyları ve günübirlik tekne turu hizmetleri vermiyor, aynı zamanda özel mehtap turları da düzenliyor. Adrasan’da veya Olimpos’ta tatil yapıyorsanız ve sevdiğiniz kişiye romantik bir gece yaşatmak istiyorsanız Suluada emrinizde. İster grup olarak ister kişiye özel bizi arayın rezervasyonunuzu yapalım.

  adrasan-gece-turlari-1Adrasan’da gündüzler zaten güzeldir buna kimsenin itirazı olmaz ama keşfeden bilirler ki geceler gündüzlerden de güzeldir. Yıldızlı bir akşam teknenin üst katında sevdiğiniz insanla dalga sesleri eşliğinde denizde bir tur desek kafanızda ortamın güzelliği canlanacaktır. Gökyüzünde sayısız yıldız, isteğinize göre çalan hafif bir müzik, gece, dalga sesleri ve tekne tamamen size ait..

  Bu turu özellikle yeni evli çiftler, sevgililer veya grup olarak eğlenmek isteyen misafirlerimiz tercih etmekteler. İsteğe bağlı olarak 2 saat veya daha fazla sürebilen turumuzda yakın koylar gezilir ve yine isteğe bağlı olarak gece denize girmek isteyenler denize girebilirler. Adrasan veya Olimpos’ta tatil yapıyorsanız sevgilinize sürpriz amaçlı bu tura katılabilirsiniz. Daha öncesinde evlilik teklifi etmek için bu tura çıkan çiftlerimiz oldu ve hepsi teklife evet dedi :))

  Kısaca Suluada Teknesi emrinizde, bizi arayın gecelerin tadını çıkarın…

  tumblr_o34efzTJMq1v4s88oo1_1280 (1)

  1 comment

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Anti-Spam Quiz: