Adrasan Tekne Turları

    Hakkımızda

     

    Adrasan’lı Yusuf Kaptan uzun yıllardır Adrasan’dan günübirlik tekne turu hizmeti vermektedir. Bu yıl teknesi Suluada’yı büyüten ve kapasitesini artıran kaptan ayrıca teknenin daha konforlu bir hale gelmesi için kış boyu hazırlıklarını sürdürdü ve 2016 yaz sezonuna hazırladı. Tecrübeli kaptanı ve konforlu teknesi ile Suluada ismi size harika bir tekne gezisi sunacak…

    adrasan-tekne-turu-yusuf-kaptanGünübirlik tekne turlarının yanı sıra mehtap turları , Olimpos Tekne Turları ve Adrasan’ın iki yönüne ayrı güzergahlarda olmak üzere turlar düzenleyen Yusuf Kaptan sizlere unutamayacağınız bir günün garantisini veriyor. 14 metrelik gezi teknesi Suluada ile hizmet kalitesinin üst düzey olduğu bir tur sizi bekliyor. Akdeniz’in tertemiz koyları, denizlerini gördüğünüzde denize olan aşkınız artacak. Yien daha önce hiç görmediğiniz renklerde denizler sizi bekliyor. Turkuaz, lacivert ve mavinin farklı tonlarında koylarda denizden çıkmak istemeyeceksiniz.

    Yusuf Kaptan ile Adrasan Tekne Turu tatilde geçirdiğiniz en özel zamanlar olacak, bize iletişim sayfamızdan ulaşabilir rezervasyon yaptırabilirsiniz.