Adrasan Tekne Turları

  Blog Yazıları

  Ekim Ayında Tekne Turu mu Olur ?

  Olur elbette hem de mis gibi olur 🙂

  Eylül ayı sonlanırken Adrasan’da teknelerin çoğu kızağa çekildi, bizse gelen talepler kesilmeyince teknemizi aktif halde beklettik. Eylül ayı sizlerin talepleriyle  yoğun geçti ve ekim ayı da aynı şekilde turlarımız devam ediyor. İnsanların tekne turuna bakış açısı genellikle yaz ayları için mantıklı görülür ama aslında bu aylar yaz aylarından çok daha güzel ve avantajlıdır.

  Öncelikle yoğunluk yaz aylarına göre düşüktür ve bizler siz misafirlerimizle daha rahat ilgilenebiliriz. Daha önemlisi yazın tüm tekneler tura çıkarken Suluada veya Adrasan koy Turlarında yoğunluk yaşanır, deniz mükemmeldir ama kalabalıktır. Bu  aylarda bir çok koy size tahsis edilmiş gibi hissedersiniz çünkü tura çıkan tekne sayısı çok azdır ve aynı koylarda denk gelmezler, her koyda genellikle sadece sizin tekneniz demir atar ve koy sadece size özel olur.

  Eylül sonları ve ekim ayı başları deniz suyunun en harika olduğu zamanlardır. Denizden çıkmak istemezsiniz. Hava sıcaktır ama yaz aylarında olduğu gibi sizi sıcaktan bunaltmaz.

  Fiyatlar yaz aylarına göre daha uygundur. Hizmet ise ister istemez çok yoğun olduğumuz zamanlara göre daha üst düzeydir. Hemen hemen çıktığımız her tur özel tur kıvamında olur, memnun kalmama ihtimaliniz olmaz 🙂

  Yani ekim ayında Adrasan tekne turu olur mu demeyin, olur hem de çok güzel olur 🙂

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Anti-Spam Quiz: