Adrasan Tekne Turları

  Blog Yazıları

  Adrasan Günübirlik Tekne Turu

  Adrasan’da tatil yapıyorsanız olmazsa olmazların başında tekne turları gelmektedir. Adrasan koyunun eşsiz güzellikteki denizinin tadını elbette çıkarın ama bu sizi aldatmasın. Çünkü asıl güzellik az keşfedilmiş olandadır. Yani Adrasan’da denize girebilirsiniz ama Adrasan çevresindeki koyları gördüğünüzde denizin ne demek olduğunu çok daha iyi anlayacaksınız. Türkiye’nin en iddialı koylarına sahip olan Adrasan ve adrasan-tekne-tur (4)Olympos bu konuda rakipsiz denilecek kadar iddialı. Çok sayıda koya sahip olan bu güzergah tüm gün sizin mavi ve yeşil tonlara doymanızı sağlayacak.

  Çocukluğundan beri denizde olan Yusuf Kaptan çevreyi çok iyi bilmesi ve kaptanlıktaki tecrübesi ile sizlere unutamayacağınız bir günün garantisini veriyor. 14 metrelik Suluada isimli tekne ile bitmesini istemeyeceğiniz bir gün geçireceksiniz. Tur sabah saatlerinde başlıyor ve öğlen yemeği teknede veriliyor. Gün boyunca çay, kahve soğuk içecekler emrinizde. Adrasan’a geldiyseniz tekne turu yapmadan dönmemeniz önemli bir tavsiye…

  adrasan-tekne-turu (14)

  Adrasan’dan tekne turuna çıkmak istediğimiz zaman 2 farklı tur seçeneği bulunmaktadır. Bunlar 1.si akseki,sazak,ceneviz,korsan ve aşk mağarasının bulunduğu koylar turu 2.si ada turu olmak üzere 2 tane ada pilajı, 1 tane adanın ismini aldığı buz gibi kaynak suyu nun aktığı bölge,Amerikan koyu ve fener koyuna uğranmaktadır.turlarımız yemekli olup balık levrek yada çipura,salata ve spagetti servisinden oluşmaktadır. Ayrıca çay ve bisküvi ve meyve servisimiz bulunmaktadır.turlarımızda ailenizden birisi gibi karşılaşacağınız kaptan ve ekibiyle karşılaşacaksınız.her koyda yüzme molaları ile Akdenizin sıcak sularında ferahlayacaksınız.daha detaylı bilgi için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Anti-Spam Quiz: