Adrasan Tekne Turları

  Blog Yazıları

  2017 Yaz Sezonu İçin Biz Hazırız !

  Suluada Teknesi ile Yusuf Kaptan 2017 yaz sezonu için tüm hazırlıklarını tamamladı ve nisan ayının son haftası Suluada Teknesi denize iniyor. Peki siz hazır mısınız ? Adrasan’ın birbirinden eşsiz koylarını görmeye , her birinde denize girmeye, akşamları mehtap turları ile romantizm yaşamaya, balık avı meraklıları için balık avı yapmaya, yerli Maldivler olarak bilinen Sulu Ada’nın doyumsuz güzelikteki denizinde hayatın, yaşamanın ne kadar güzel olduğunu hissetmeye hazır mısınız ?

  Hazırsanız önümüzde kocaman bir yaz sezonu duruyor. Adrasan’a ve Suluada Teknesine bekliyoruz. İster günübirlik tekne turlarımıza katılın, isterseniz tekneyi komple kiralayın sevdiklerinizle özel günlerinizi kutlayın. İsterseniz sevdiğiniz insana bir sürpriz yapın ve bir Adrasan akşamında Adrasan koylarında ay ışığında romantik – mutlu – unutulmayacak zamanlar yaşayın. Tüm bu teklifler tüm yaz boyunca geçerli ve bunun için Yusuf Kaptan’ı aramanız yeterli olacaktır. Adrasan’ın en tecrübeli kaptanlarından birisi olan Yusuf Kaptan sizlere Adrasan’ın güzelliklerini tanımanız için yardımcı olacaktır. Yusuf Kaptan’a 0 536 864 23 62 nolu telefondan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz..

  Sulu ada teknesi her yıl olduğu gibi bu yılda kış aylarında bakıma alındı ve sizlere kusursuz, sorunsuz hizmet verebilmek için baştan aşağı yenilendi, güzelleşti. Biz 2017 yaz sezonu için sizlere Adrasan tekne turu hizmeti veremeye hazırız, siz de hazırsanız bizi arayın..

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Anti-Spam Quiz: